Dekoracje ślubne Projekt Marzeń- przeczytaj o firmie dekoratorskiej

Kilka słów o nas

Specjalnością firmy Studio Projekt Marzeń jest kompleksowa obsługa dekoracji okolicznościowych na różnego rodzaju uroczystości, spotkania biznesowe, eventy, bankiety, przyjęcia i konferencje. Sekret niepowtarzalności uroczystości tkwi w jej estetycznej oprawie, na którą składają się dekoracje pasujące do danej okoliczności. Już sama obecność w miejscu, gdzie odbywa się uroczystość, pośród pięknie ozdobionych stołów, ścian oraz krzeseł, staje się preludium do niezwykłej i długo pamiętanej zabawy. Dekoracje ślubneKwiaty od wieków służą nam do tego by otoczenie było piękniejsze, pachnące i nosiło znamiona luksusu.

Dekoracje ślubneZawsze chcemy zadbać o niebanalny charakter, by dekoracje okolicznościowe były dokładnym odzwierciedleniem oczekiwań klientów, a nawet przekraczały ich wyobrażenie i doświadczenie.

W gąszczu imprez trudno zorganizować tę wyjątkową, inną od wszystkich i na trwale zapisującą się w świadomości gości. Pragniemy zaskoczyć naszą odwagą i skutecznością związaną z kreowaniem doskonałych dekoracji okolicznościowych.

Nasze dekoracje oparte są na kreatywnych, niepowtarzalnych pomysłach mających na celu wprawić w zachwyt nawet najbardziej wymagających gości. Pomysły czerpiemy z aktualnych trendów w światowym designie i florystyce. Dzięki doświadczeniu przy realizacji zleceń na dekoracje ślubne w Skandynawii jesteśmy w stanie zaoferować znacznie więcej niż większość regionalnych firm.

Zajmujemy się dekoracjami sal weselnych, Kościołów, tworzymy bukiety ślubne, wiązanki kwiatowe.

Mamy wypożyczalnie dekoracji ślubnych, oferujemy pokrowce na krzesła, świeczniki, flakony i inne.

Działamy na terenie Rzeszowa a także na całym województwie podkarpackim

. Więcej o nas przeczytasz na naszym Facebooku Już dziś skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną konsultację z przedstawicielem naszej firmy.